Organizacja odwozów od 1 czerwca 2026r.
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 28, maj 2026 12:39
- Odsłony: 112
W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na odcinku drogi powiatowej nr 1847R (relacji Szebnie – Tarnowiec – Jedlicze, między miejscowościami Dobrucowa i Tarnowiec organizacja odwozów ulega zmianie od dnia 1 czerwca 2026 r.
Odwozy do miejscowości Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa mogą być opóźnione ok 10/15 min.
Przywozy bez zmian.
Odwozy od 01.06.2026 r. (od poniedziałku do czwartku)
I kurs 12.35 (bus) – Potakówka, Wrocanka, Umieszcz
I kurs 12.35 (autobus) – Brzezówka, Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa,
II kurs 13.30 (bus)– Potakówka, Wrocanka, Umieszcz
II kurs 13.30 (autobus) – Brzezówka, Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa,
III kurs 14.20 (bus) – Potakówka, Wrocanka, Umieszcz
III kurs 14.20 (autobus ) – Brzezówka, Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa,
IV kurs 15.05 – do miejscowości wg potrzeb
Odwozy od 01.06.2026 r. ( piątek)
I kurs 12.35 (bus) – Potakówka
I kurs* 12.45 ( bus) - Wrocanka, Umieszcz
I kurs 12.35 (autobus) – Brzezówka, Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa,
II kurs 13.30 (bus)– Potakówka, Wrocanka, Umieszcz
II kurs 13.30 (autobus) – Brzezówka, Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa,
III kurs 14.20 (bus) – Potakówka, Wrocanka, Umieszcz
III kurs 14.20 (autobus ) – Brzezówka, Tarnowiec ( Kwiatkowiska), Gąsówka , Czeluśnica Gliniczek, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa,
Uroczystym przemarszu ulicami Tarnowca uczniów klas I–III
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 22, maj 2026 09:42
- Odsłony: 96
Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku- miesiąc budzącej się przyrody, pełen radości oraz wyjątkowych chwil. To także miesiąc szczególnie ważny dla Polaków, obfitujący w wiele patriotycznych świąt i refleksji nad historią naszej Ojczyzny. 1 maja obchodzimy Święto Pracy, 2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a 3 maja upamiętniamy uchwalenie Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.
Akademia z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja.
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 13, maj 2026 13:07
- Odsłony: 194
30 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Upamiętniała ona jedno z najdonośniejszych wydarzeń w dziejach Polski. Polska konstytucja była bardzo postępowa, jak na tamte czasy. Była próbą ratowania Rzeczpospolitej. Jeśli weszłaby w życie na dłuższy czas, reformowałaby kraj bez rozlewu krwi, jak to się działo w innych krajach Europy Zachodniej. To wydarzenie pokazuje nam Polakom, że w momencie zagrożenia Ojczyzny, należy działać i wziąć sprawy w swoje ręce.
Sukces Szymona Ciepieli w konkursie matematycznym „Potęga umysłu” – edycja 2026.
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 06, maj 2026 09:24
- Odsłony: 333
Miło nam poinformować, że uczeń klasy VI, Szymon Ciepiela, odniósł wyjątkowy sukces, zdobywając I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Potęga umysłu”. To prestiżowe osiągnięcie jest dowodem nie tylko jego dużej wiedzy matematycznej, ale także systematycznej pracy i zaangażowania.
„Sukcesy artystyczne w konkursach plastycznych”
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 23, kwiecień 2026 13:56
- Odsłony: 151
W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły z powodzeniem uczestniczyli w kilku konkursach plastycznych rozwijających ich kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz świadomość społeczną.
VIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kobiety popkultury” zgromadził młodych artystów, którzy zaprezentowali prace inspirowane znanymi kobietami ze świata filmu, muzyki, nauki, sportu i innych dziedzin. Uczennica kl. VIII b Zuzanna Szczypińska otrzymując Wyróżnienie wykazała się nie tylko wysokim poziomem umiejętności plastycznych, ale także umiejętnością interpretacji i refleksji nad rolą współczesnych autorytetów.
V edycja Wojewódzkiego Konkursu „Ignacy Łukasiewicz – polski Prometeusz” przeszła do historii.
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 13, kwiecień 2026 14:17
- Odsłony: 181
Wiosna kojarzy się ze słońcem, dłuższym dniem, budzeniem się roślin i zwierząt do życia, ale dla nas również z Wojewódzkim Konkursem w Zręcinie, w którym uczestniczymy już od 5 lat. W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7a – Radosław Buczyński, Michał Mioduszewski i Borys Wierzbicki. Byliśmy jedną z 31 zgłoszonych szkół. W sumie w konkursie wzięło udział 80 uczestników.
Ekonomia w praktyce – nasza szkoła w programie Złote Szkoły NBP
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 13, kwiecień 2026 14:07
- Odsłony: 184
Ekonomia w praktyce – nasza szkoła w programie Złote Szkoły NBP
WARSZTAT UCZNIOWSKI
W ramach realizacji zadania „Warsztat” w programie Złote Szkoły NBP – edycja VI uczniowie naszej szkoły przeprowadzili wiele ciekawych i wartościowych działań edukacyjnych promujących wiedzę ekonomiczną, przedsiębiorczość i odpowiedzialne nawyki finansowe.
Michał Mioduszewski laureatem III etapu Konkursu Historycznego.
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 09, kwiecień 2026 12:56
- Odsłony: 176
XXXI edycja Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972–1514. Od Cedyni do Orszy” przyniosła sukces Michałowi Mioduszewskiemu, który został laureatem etapu ponadwojewódzkiego tego Konkursu. Cierpliwie czekamy na informację o organizacji etapu centralnego Losów, który zawsze rozgrywany jest w Warszawie z udziałem najlepszych znawców historii z całej Polski.
Tarnowiec znów rozkwitł nadzieją - XVII Krośnieńskie Pola Nadziei.
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 02, kwiecień 2026 20:48
- Odsłony: 202
Wiosna w Tarnowcu zaczęła się od żółtego akcentu. Nie od forsycji, nie od pierwszych promieni słońca, ale od żonkili — małych, papierowych, skręcanych z serdecznością przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu. To właśnie one stały się znakiem, że kolejny raz włączamy się w ogólnoświatową akcję, która od lat przypomina, że nadzieja ma kolor i kształt, a przede wszystkim — ludzką twarz.
ZŁOTE SZKOŁY NBP - DEBATA.
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 31, marzec 2026 20:44
- Odsłony: 175
W ramach VI edycji programu Złote Szkoły NBP Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej zrealizowała działania edukacyjne w formie debat, których celem było rozwijanie kompetencji ekonomicznych uczniów oraz kształtowanie postaw sprzyjających świadomemu podejmowaniu decyzji finansowych.



