Piosenki Naszych Ojczyzn W Unii Europejskiej

10 maja 2012 r. w Wiśniowej odbył się V Międzynarodowy Konkurs „PIOSENKI NASZYCH OJCZYZN W UNII EUROPEJSKIEJ”. Uczestnicy prezentowali dwa utwory, polską piosenkę ludową i piosenkę pochodzącą z kraju Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

Akademia z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

7 maja 2012r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.
Uroczystość przygotowali uczniowie klasy VI a pod opieka p. mgr Jolanty Bacior – Sroka i p. mgr  Jadwigi Białek.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Matematyczny 2012.

Najlepsi matematycy klas I-III szkół gminy Tarnowiec spotkali się w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu na V Gminnym Konkursie Matematycznym.

Czytaj więcej...

Wędrówka zuchów po Jaśle

Jak co roku, 24 kwietnia, odbyła się zuchowa gra terenowa. Celem jej było lepsze poznanie miasta Jasła. Każda gromada otrzymała do realizacji określone zadania.

Czytaj więcej...

„MAŁA MATURA” CZYLI EGZAMINY GIMNAZJALNE

W dniach 24 – 26 kwietnia 2012 roku uczniowie klas trzecich gimnazjum przystąpili do egzaminów gimnazjalnych. Tegoroczni uczniowie III klas gimnazjów są pierwszym rocznikiem, który uczył się zgodnie z nową podstawą programową i zdawał egzamin gimnazjalny w nowej formule - po raz pierwszy wyodrębnione zostały zadania z języka polskiego i matematyki.

Czytaj więcej...

Gminny konkurs ,,W krainie baśni H. Chr. Andersena”

17 kwietnia 2012 r. uczniowie szkół Gminy Tarnowiec przystąpili do konkursu  ,,W krainie baśni H. Chr. Andersena” zorganizowanego przez ZSP w Tarnowcu.

Czytaj więcej...

Festiwal Piosenki Zuchowej

php-fusion-themes31 marca 2012r. odbył się Festiwal Piosenki Zuchowej zorganizowany przez Komendę Hufca ZHP w Jaśle.  W konkursie udział wzięły gromady zuchowe  i drużyny harcerskie z powiatu jasielskiego. Każda z nich zaprezentowała   przygotowane wcześniej  piosenki i  pląsy.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie

W Zespole Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim 11 kwietnia 2012 r. odbył się Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie Izabeli Gałuszki w IV Powiatowym Konkursie Humanistycznym

28 marca 2012 roku odbył się IV Powiatowy Konkurs Humanistyczny dla uczniów klas III gimnazjum z powiatu jasielskiego i dębickiego, dotyczący „Życia i twórczości Adama Mickiewicza”. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły z klasy IIIb: Izabela Gałuszka oraz Sabina Wyderka.

Czytaj więcej...

Wyniki Eliminacji Powiatowych Konkursu Plastycznego

Wyniki Eliminacji Powiatowych Konkursu Plastycznego „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje