Oddanie przewiązki do użytku

19 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Publicznych w Tarnowcu oddano do użytku przewiązkę, łączącą dwa budynki szkolne. Na apelu zgromadziła się cała społeczność szkolna. Pani dyrektor mgr Urszula Boratyn powitała dostojnych gości,

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka”

Dnia 13 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Publicznych w Tarnowcu odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka” przeznaczony dla uczniów klas I-III edukacji wczesnoszkolnej.

Czytaj więcej...

Gminy Konkurs Matematyczny dla klas V

W dniu 13 listopada 2012 roku w Szkole Podstawowej w Łajscach odbył się GMINY KONKURS MATEMATYCZNY dla klas V.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Szukamy rady na nasze odpady”

13 listopada 2012r. w Jasielskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygniecie i uroczyste wręczenie nagród z konkursu plastycznego „Szukamy rady na nasze odpady” organizowanego przez Jasielski Związek Gmin Dorzecza Wisłoki.

Czytaj więcej...

Konkurs matematyczny OXFORD

9 XI 2012r. po raz 18 odbył się konkurs matematyczny OXFORD. Uczniowie klas III – VI oraz I i III gimnazjum w tym roku jak i w latach ubiegłych, wzięli udział w konkursie matematycznym OXFORD MATEMATYKA PLUS.

Czytaj więcej...

Konkurs „Mój różaniec” rozstrzygnięty!

31 października 2012 roku – na zakończenie nabożeństw różańcowych w kościele w Tarnowcu został rozstrzygnięty szkolno-parafialny konkurs „Mój różaniec” dla uczniów klas I-V szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 12-11-2012 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, upamiętniająca wielkie narodowe święto – rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Zebranie z rodzicami.

W dniu 19-11-2012 r. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z wychowawcami klas.

Cykl spotkań „wielokulturowość w filmie”

Miłośnicy dobrego filmu w liczbie 31 osób z klas I-III Gimnazjum biorą udział w cyklu spotkań zatytułowanych „wielokulturowość w filmie”. Proponowane filmy poruszają problemy młodych ludzi, a bohaterami większości z nich są rówieśnicy gimnazjalnych widzów.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim Bronisławy Betlej

5 i 6 listopada 2012 r. odbyła się XVIII Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej w kategorii klas I i II gimnazjum. Organizatorem konkursu jest  Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. Prezentacja poezji tej autorki miała natomiast miejsce w Starej Szkole - Muzeum w Żarnowcu.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje