Wyróżnienie Izabeli Gałuszki w IV Powiatowym Konkursie Humanistycznym

28 marca 2012 roku odbył się IV Powiatowy Konkurs Humanistyczny dla uczniów klas III gimnazjum z powiatu jasielskiego i dębickiego, dotyczący „Życia i twórczości Adama Mickiewicza”. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły z klasy IIIb: Izabela Gałuszka oraz Sabina Wyderka.

Czytaj więcej...

Wyniki Eliminacji Powiatowych Konkursu Plastycznego

Wyniki Eliminacji Powiatowych Konkursu Plastycznego „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”.

Czytaj więcej...

Sukces Marcina Kosińskiego

Jak co roku na wiosnę odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki pt.: „Wygraj sukces”. Tegoroczne przesłuchania miały miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy.

Czytaj więcej...

Kamil Radoń laureatem III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

29 marca 2012 roku w Klubie 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbył się III etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego. Uczestniczył w nim Kamil Radoń – uczeń klasy II b naszego Gimnazjum. Pośród uczestników z obszaru całego województwa podkarpackiego godnie zaprezentował tarnowiecką szkołę. Uzyskał 85% możliwych do zdobycia punktów i otrzymał tytuł laureata Konkursu.

Czytaj więcej...

KONKURSY WIELKANOCNE ROZSTRZYGNIĘTE…

Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu był gospodarzem Gminnych konkursów wielkanocnych, które odbyły się dnia 30 marca 2012 roku w świetlicy GOK-u. W konkursach: „Najładniejsza palma wielkanocna” i „Symbole wielkanocne” wzięło udział 150 uczniów z terenu naszej Gminy. Organizatorem była p. Edyta Koszyk, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

Czytaj więcej...

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Sukces naszych uczennic w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

Czytaj więcej...

Finał Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W Zespole Szkół Publicznych w Tarnowcu 29-03-2012 r. odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej

Już we wtorek, 20 marca, rozpoczyna się astronomiczna wiosna. Do Polski najpiękniejsza pora roku zawita dokładnie o godz. 6:14. Dlaczego astronomiczna wiosna rozpoczyna się 20 marca, a kalendarze jako pierwszy dzień wiosny wskazują dopiero 21 marca.

Czytaj więcej...

Uczniowie gimnazjum w Hucie Szkła w Tarnowcu

6 marca 2012 r. zakończyła się prezentacja projektu edukacyjnego „Miejsce, w którym żyjemy”, który realizowany był przez grupę uczniów z klasy IIIB pod opieką mgra Jacka Bracika. Uczniowie: Izabela Gałuszka, Daria Polak, Katarzyna Wietecha, Sabina Wyderka, Marcin Frączek, Kamil Gromek, Grzegorz Siara, Michał Jaskółka, Mateusz Tomasik, Krystian Smoła w ramach zadań poszukiwali informacji dotyczących Tarnowca i okolicznych miejscowości. W prezentacji multimedialnej zaprezentowali historię i najciekawsze informacje dotyczące: Tarnowca, Brzezówki, Dobrucowej, Sądkowej, Potakówki, Wrocanki, Umieszcza i Roztok.

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny w Gimnazjum

Pierwszy Dzień Wiosny od wieków uznawany jest za magiczny, przypisuje mu się niezwykłe właściwości. Towarzysząca mu równonoc - dzień trwa dokładnie tyle samo, co noc - jest symbolem końca mroźnej, okrutnej zimy, która ustępuje właśnie miejsca budzącej świat do życia wiośnie. Niesie to ze sobą nowe nadzieje - na rozwój, szczęście i powodzenie.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje