Konkurs rozstrzygnięty – Tydzień Edukacji Globalnej.

W tym roku Tydzień Edukacji Globalnej był inny niż zwykle, dlatego aby zachęcić uczniów do włączenia się w jego obchody  - został ogłoszony konkurs i forma realizacji TEG przeniosła się do wirtualnego świata. Wypłynęło 5 prac uczniów – którym SERDECZNIE GRATULUJEMY – przede wszystkim chęci i kreatywności. Każda praca niesie ze sobą wartość plastyczną i jest dowodem, że jak się bardzo chce – to można!

Wszystkim uczestnikom przyznano I miejsca w swoich kategoriach, dodatnie punkty z zachowania, dyplomy i drobne upominki.

Laureaci konkursu TEG

I miejsce – praca plastyczna – Lilianna Goleń – kl. IIB

I miejsce – przedmioty użytkowe -  Michał Mioduszewski – kl. IIA

I miejsce – gra o Polsce – Jan Mioduszewski – kl. VA

I miejsce – prezentacja  - przyznano dwie równorzędne nagrody Jagoda Dzik – kl. VIB i Jakub Żebracki – kl. VIB

 

Dodatkowe informacje