II miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej chłopców w ramach Gimnazjady

W Zespole Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim w dniu  24.01.2012 r., zostały rozegrane gminne zawody sportowe w piłce siatkowej chłopców w ramach Gimnazjady. W zmaganiach sportowych uczestniczyły trzy zespoły: Gimnazjum z Tarnowca, Gimnazjum z Umieszcza oraz Gimnazjum  z Łubna Szlacheckiego. Drużyna z Tarnowca wystąpiła w następującym składzie: Michał Jaskółka, Kamil Gromek, Marcin Frączek, Kamil Sekunda, Kamil Nowacki, Jakub Bukry, Diominik Świszcz oraz Łukasz Jasiński. Mecze sędziował Pan Tomasz Korzeniowski.

 

Uzyskano następujące wyniki:

Tarnowiec – Umieszcz: 2:0 (25:13, 25:9)
Tarnowiec – Łubno Sz.: 1:2 (23:25, 26:24, 13:15)
Łubno Sz. – Umieszcz: 2:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. Łubno Szlacheckie
  2. Tarnowiec
  3. Umieszcz

J.Drabik


Dodatkowe informacje