Zawody Powiatowe w Mini Piłce Recznej

Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu był organizatorem Zawodów Powiatowych w Mini Piłce Ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 15-12-2011 (chłopcy) i 20-12-2011 (dziewczęta). Niestety, nie dopisała frekwencja, ponieważ w zawodach wzięły udział tylko dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewcząt reprezentujące SP Łubno Szlacheckie i gospodarza turnieju SP Tarnowiec. Rozegrano po jednym meczu, decydującym o tym, która z drużyn zostanie Mistrzem Powiatu Jasielskiego w roku szkolnym 2011/2012.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Kat. dziewcząt: SP Tarnowiec - SP Łubno Szlacheckie 18-9

Kat. chłopców: SP Tarnowiec - SP Łubno Szlacheckie 14-10

Mistrzem Powiatu Jasielskiego zostali uczniowie SP Tarnowiec i będą reprezentować Powiat na zawodach Rejonowych, które odbędą się w lutym 2012r. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach

J. Barzyk