PAROSTATKIEM W DALSZY REJS …

php-fusion-themes29 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. 45 uczniów klas trzecich uzyskało tytuł absolwenta i opuściło mury szkoły. Trzecioklasiści przyrównali pobyt w Gimnazjum do rejsu. Ważne wydarzenia umieścili w dzienniku pokładowym. Wspominając minione lata nauki przygotowano prezentacje multimedialne z ważniejszych wydarzeń mających miejsce w szkole. Uczniowie natomiast wierszem i piosenką dziękowali nauczycielom i rodzicom za minione lata.

Klasy drugie pożegnały starszych kolegów wręczając im statuetki w różnych, ciekawych kategoriach.Szczególne podziękowania w imieniu społeczności uczniowskiej popłynęły w kierunku Dyrekcji naszej szkoły.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty Pani Dyrektor mgr Ewie Żebrackiej oraz Pani Wicedyrektor mgr Renacie Filip dziękując za wieloletnią pracę i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.

Na koniec uroczystości zostały wręczone nagrody dla najlepszych uczniów oraz Listy Gratulacyjne dla Rodziców. Tytuł Najlepszej Absolwentki Gimnazjum uzyskała Izabela Gałuszka z klasy IIIb, która otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Tarnowiec.

J. Walczak