Dzień Edukacji Narodowej

13 X obchodziliśmy jak co roku uroczystość DEN. W tym szczególnym dla szkoły dniu nie zabrakło życzeń, uśmiechów, kwiatów, podziękowań i obietnic. Uczniowie dziękowali swoim pedagogom, którzy przyjmowali gratulacje i podziękowania za swoja pracę i codzienną szkolna krzątaninę. Cała szkolna społeczność uczestniczyła w uroczystej akademii przygotowanej z tej okazji; wierszem i piosenką uczniowie przypomnieli, że szkoła to zarówno nauczyciele i uczniowie, a wspólny trud opłaca się każdemu. Gościem szczególnym był z-ca wójta Gminy Tarnowiec Pan mgr Piotr Sikora, który złożył wszystkim pracownikom szkoły życzenia, a Pani dyrektor mgr Ewie Żebrackiej wręczył Nagrodę Wójta za osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze i pracę na rzecz szkoły.

Nagrody dyrektora szkoły z okazji DEN otrzymali również nauczyciele naszej szkoły: Pani mgr Renata Filip, Pani mgr Anetta Walaszczyk, Pani mgr Barbara Stec, Pani mgr Iwona Michna, Pani mgr Ewangelina Olbrot, Pani mgr Alicja Grasela, Pani mgr Katarzyna Forc, Pan mgr Jacek Bracik oraz wszyscy pracownicy obsługi: Pani Maria Klekot, Pani Bogumiła Budnik, Pani Lidia Franowska, Pani Małgorzata Giemza, Pan Mirosław Pasiniewicz i Pan Józef Lawera - wszystkim gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w codziennej pracy.