Wyróżnienie Izabeli Gałuszki w IV Powiatowym Konkursie Humanistycznym

28 marca 2012 roku odbył się IV Powiatowy Konkurs Humanistyczny dla uczniów klas III gimnazjum z powiatu jasielskiego i dębickiego, dotyczący „Życia i twórczości Adama Mickiewicza”. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły z klasy IIIb: Izabela Gałuszka oraz Sabina Wyderka.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 13 kwietnia 2012 roku podczas Dnia Otwartego I LO w Jaśle. Nasza uczennica Izabela Gałuszka otrzymała wyróżnienie, co jest znacznym osiągnięciem, gdyż w konkursie tym brało udział 50 uczestników z 16 gimnazjów.

Jednym z punktów Dnia Otwartego było uroczyste wręczenie laureatom konkursu dyplomów i nagród rzeczowych. Ponadto laureaci otrzymają dodatkowe punkty rekrutacyjne do I LO w Jaśle.

Renata Filip