Dwa Złote medale oraz Medal Brązowy dla zawodniczki z Tarnowca na Grand Prix Polski w Kępnie (wielkopolska)

Medale

Kępnie (woj. Wielkopolskie) w dniach 13-15 II 2015 r. miał miejsce Turniej Grand Prix Juniorów i Młodzików Młodszych w Badmintonie, który jest najwyżej punktowanym Turniejem rozgrywanych przed Mistrzostwami Polski 2015. W zawodach brała udział rekordowa liczba ok. 180 zawodników i zawodniczek z czołowych klubów z całej Polski.

Najlepszą zawodniczką Turnieju została Jessica Orzechowicz z Tarnowca, która jako jedyna w swojej kategorii zdobyła dwa złote i jeden brązowy medal.

Ze względu na dużą ilość zgłoszonych osób zawody rozgrywane były systemem pucharowym i tylko najlepsi "dotarli" do gier półfinałowych, które rozgrywane były w niedzielę.

Wyniki pojedynków finałowych oraz krótka relacja  z Turnieju

Wszystkie swoje mecze wygrała para deblowa Jessica Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec) / Zuzanna Jankowska (UKS Strzelce Opolskie) rozstawiona z nr 2 w tym turnieju.

Także w grach mieszanych Jessica Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec) / Szymon Maciąg (UKS Start Widełka) w finale po emocjonującym pojedynku pokonali rywali z Gdańska i Łodzi. W grach pojedynczych Jessica również zajęła wysoko punktowane trzecie miejsce. Łącznie na 12 rozegranych meczów Jessica przegrała tylko jeden w półfinale gier pojedynczych. Gratulujemy.

Pełne wyniki Turnieju 

Relacje TV z gier finałowych oraz dekoracji zwycięzców 

Zapraszamy również na stronę naszego klubu sportowego: http://mixteam.pl/

Zachęcamy wszystkich do zajęć sportowych i aktywnego spędzania czasu wolnego

Zarząd UKS „MixTeam” Tarnowiec.

 

Dodatkowe informacje