3 Złote Medale dla Tarnowca na Ogólnopolskim Turnieju 24/25 stycznia 2015 r.

     Anna Sawicka, Kamil Wyderka i Jessica Orzechowicz uczestniczyli w zawodach, które zakończyły się w niedzielę po północy 25-stycznia 2015 w Straszęcinie. Do zawodów została zgłoszona rekordowo duża liczba uczestników z 18 klubów z Podkarpacia, ze Śląska, z Opolskiego i Wrocławia. Finaliści rozegrali swoje mecze około północy.

Jessica Orzechowicz bez większych problemów wygrała wszystkie swoje mecze singlowe. Także w grze mieszanej wspólnie z Szymonem Maciąg (UKS Start Widełka) nie mieli sobie równych i bez straty seta wysoko wygrali wszystkie mecze. Również w grze deblowej Jessica wspólnie z Klaudią Kostrzycką (MKS Stal Nowa Dęba) pokazały swoje umiejętności i wygrały wszystkie mecze.

Tym samym Jessica Orzechowicz jako jedyna na tym Turnieju zdobyła 3 złote medale i została MVP Turnieju.

Bardzo dobre i wyrównane mecze rozegrali również Ania Sawicka i Kamil Wyderka, którym tak niewiele zabrakło do awansu do ścisłej ósemki. Progres w grze jest widoczny co może mieć duże znaczenie przed Finałem Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Mistrzostwami Podkarpacia (21-III-2015) organizowanymina Hali GOSIR w Jedliczu, na które wszystkich zapraszają organizatorzy (UKS „MixTeam” Tarnowiec, Podkarpacki Związek Badmintona oraz Dyrekcja GOSIR Jedlicze).

Zdjęcia autorskie można obejrzeć naFOTO_OTB. Wyniki Turnieju na: Wyniki-TP

Relacje również na:

http://mixteam.pl/informacja/34

https://www.facebook.com/uks.mixteam

 

Dodatkowe informacje