Udany start w Nowy Rok

lotka Ogólnopolski Turniej w Bieruniu 10-01-2015 zapoczątkował ostatni etap turniejów przed Mistrzostwami Polski 2015. W turnieju w Bieruniu brało udział ponad 50 młodzików i juniorów młodszych. Rozegrano ponad 80 meczów, które wyłoniły zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Kolejny złoty medal w tym sezonie wywalczył duet: Jessica Orzechowicz (MixTeam Tarnowiec) / Zuzanna Jankowska (MKS Strzelce Opolskie).

Zwyciężczynie Turnieju wszystkie swoje mecze wygrały wysoko w dwóch setach. Partnerki deblowe zajęły również wysokie trzecie miejsce w grach pojedynczych.

 Szczegółowe wyniki:

     W niedzielę 11-01-2015 r. wsparliśmy również WOŚP swoim udziałem w rekreacyjno-rozrywkowym Turnieju w Szczucinie. Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Znakomicie spisał się również Kamil Wyderka. Dla wszystkich była to dobra zabawa połączona z wzniosłym celem charytatywnym jakim było „wspólne granie z orkiestrą” Jurka Owsiaka.

Zarząd UKS „MixTeam” Tarnowiec

Dodatkowe informacje