Zwycięstwo SP Tarnowiec i awans do Turnieju Finałowego IMS

Drużyna sportowa Szkoły Podstawowej w Tarnowcu awansowała do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS) w badmintonie zajmując pierwsze miejsce w półfinale wojewódzkim.

Zawody odbyły się w Straszęcinie w czwartek 27-11-2014 r. W zawodach regionalnych uczestniczyło 12 szkół. Nasze dziewczęta, które występowały pod opieką Pana mgr Jacka Barzyka wygrały wszystkie swoje mecze i wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany na wiosnę w 2015 r.

Drużyna SP Tarnowiec w składzie: Anna Sawicka, Jessica Orzechowicz wygrała Półfinały Wojewódzkie dziewcząt pokonując w finale zawodów ekipę ze Straszęcin 4-1.

Nasze zawodniczki w drodze do finału zawodów wysoko wygrały wszystkie swoje mecze zarówno w grach pojedynczych jak i podwójnych.

Zwycięstwo cieszy i jednocześnie mobilizuję do jeszcze większej pracy.

Drużyny szkolne biorące udział w półfinałach IMS - http://szs.rzeszow.pl/upload/fotki/file/Komunikaty%20organizacyjne/Zawiadomienia_o_zawodach_tabele_badminton(1).pdf

Badminton cieszy się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży o czym świadczy duża ilość szkół biorących udział w zawodach IMS.

NWF