XVII Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie

9 stycznia 2012r. w Rzeszowie odbył się finał XVII Wojewódzkiego  Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Na konkurs wpłynęło prawie 350 prac z województwa podkarpackiego, które młodzi artyści wykonywali wspólnie z rodziną lub nauczycielem. Oryginalność i różnorodność pomysłów zachwycała zwiedzających wystawę. Ksiądz biskup Edward Białogłowski oraz pan Kurator Antoni Wydro podkreślali jak wielkie znaczenie dla podtrzymania polskiej tożsamości ma szerzenie tradycji i kultury chrześcijańskiej.

 

Wśród wyróżnionych w konkursie znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Gabriel Baran – uczeń I kl. gimnazjum i Przemysław Baran – uczeń I kl. szkoły podstawowej. Na uroczystym finale w Rzeszowie towarzyszyli im rodzice – Jolanta i Henryk Baranowie.
Opiekunami wyróżnionych uczniów byli:  pani Alicja Grasela, pan  Mariusz Nazgowicz i pani Marta Kapała.

SC

Dodatkowe informacje