Jeden złoty i dwa srebrne medale dla UKS z Tarnowca na Ogólnokrajowym Turnieju w Ropczycach

      Ponad 40 zawodników i zawodniczek podkarpacia i małopolski rywalizowało w ostatnim już w tym sezonie na podkarpaciu Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych w Ropczycach 26-04-2014 r. Wszyscy walczyli o wysokie miejsca i punkty do rankingu krajowej listy klasyfikacyjnej przed Mistrzostwami Polski.

http://www.badminton.com.pl/pzbad/home/turnieje/mlodzicy-mlodsi/listy-klasyfikacyjne

UKS MixTeam Tarnowiec reprezentowali: Anna Sawicka, Natalia Jakieła, Aleksandra Smalarz, Jessica Orzechowicz oraz Kamil Wyderka. Nasz klub należał do najmłodszych wiekowo na tych zawodach. Wszyscy dzielnie walczyli i należą się słowa uznania za waleczność i sportową rywalizację. W każdym elemencie gry widoczne są postępy.

W najliczniej obsadzonej kategorii dziewcząt zawody zdominowały dwie zawodniczki: partnerki gry podwójnej: Jessica Orzechowicz MixTeam Tarnowiec i starsza o rok Beata Mycek z MKS Stal Nowa Dęba. Zawodniczki te zagrały we wszystkich trzech finałach Turnieju. W tym sezonie w grze podwójnej dziewcząt są praktycznie nie do pokonania i z dużą łatwością wygrywają wszystkie swoje mecze. W grze pojedynczej także często spotykają się dopiero w finale. Wynik ostatniego finału świadczy również o wyrównanej walce (21-18,21-18) między partnerkami deblowymi. W grze mieszanej duet Jessica Orzechowicz MixTeam Tarnowiec / Szymon Maciąg UKS Start Widełka w drodze do finału  pokonałstarsze zespoły i dopiero w finale musieli uznać wyższość starszej i bardziej doświadczonej pary.  

Informacje o Zawodach na: http://mixteam.pl/ 

Zdjęcia dostępne również na: https://plus.google.com/photos/+Rafa%C5%82Koszty%C5%82o/albums/6006708636008611809?banner=pwa

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

 

 

 

 

Dodatkowe informacje