Zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec zagra na Indywidualnych Mistrzostwach Polski MM.

     W dniu 05-04-2014 w Niepołomicach Międzywojewódzki Turniej Kwalifikacyjny wyłonił ostateczną listę zawodników i zawodniczek, którzy w dniach 23-25 V br. wezmą udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Badmintona Młodzików Młodszych w Głubczycach (woj. Opolskie).

http://www.oozbad.glubczyce.info/page/IMPMM-23-25-05-2014

W Turnieju rywalizowali badmintoniści z klubów Małopolski i Podkarpacia i tylko finaliści tego Turnieju zdobyli kwalifikacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski MM.

Jessica Orzechowicz wygrała Turniej w kategorii gier pojedynczych oraz wspólnie z partnerem (Szymon Maciąg – UKS Start Widełka) zajęli II Miejsce w grze mieszanej i tym samych na Mistrzostwach Polski zagra w dwóch kategoriach: gry pojedyncze i mieszane. Zgodnie z Regulaminem PZBad na Indywidualnych Mistrzostwach Polski można grać max. W dwóch z trzech kategorii gier. (pojedyncze, podwójne i mieszane)

Jessica na tym turnieju rozstawiona była z nr 1. Finał gry pojedynczej dziewcząt zakończył się wynikiem: 21-9, 21-14 na korzyść zawodniczki z Tarnowca.

Trzecie miejsce w grze mieszanej w kategorii Młodzików zajął Eryk Głowacki – UKS MixTeam Tarnowiec grając wspólnie z Patrycją Domańską z Rzeszowa. Tym razem zabrakło niewiele do awansu na Mistrzostwa Polski.

Szczegółowe wyniki Turnieju na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=6C876778-70E5-43A3-9B8F-7ABCA8F79D0E&draw=15

Zdjęcia również na: https://www.facebook.com/uks.mixteam

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

 

Dodatkowe informacje