Nauczyciele wf uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych z badmintona

W dniu 03-04-2014 w Miejskim Zespole Szkół nr 14 w Krośnie liczna grupa nauczycieli wychowania fizycznego z powiatu krośnieńskiego uczestniczyła w warsztatach szkoleniowych z badmintona.
Warsztaty szkoleniowe prowadzili instruktorzy badmintona UKS MixTeam Tarnowiec a w części praktycznej warsztatów uczestniczyli również młodzi zawodnicy UKS MixTeam, którzy zaprezentowali sposoby poruszania się po boisku oraz techniki gry.

Warsztaty zostały zorganizowane przy współpracy i współudziale PCEN w Krośnie, Podkarpackiego Związku Badmintona (PZBad) oraz UKS MixTeam Tarnowiec.
Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami badmintona PCEN w Krośnie oraz PZBad planują powtórzenie warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli wf tym razem również z powiatu jasielskiego.

Termin i miejsce szkolenia zostaną opublikowane na stronie: http://www.pcen.pl/krosno.html

Do szkolenia w Krośnie zgłosiło się 32 osoby co może świadczyć o dużym zainteresowaniu nauczaniem w szkołach - na lekcjach wf - gry w badmintona - dyscypliny olimpijskiej.

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec