Sukces Kamila Radonia

5 stycznia 2012 roku uczniowie Gimnazjum: Izabela Gałuszka Patrycja Ziemska Aleksander Gazda Kamil Radoń wzięli udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego”. Eliminacje odbyły się w Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Po 120 minutach pracy okazało się, że jednym z najlepszych w skali Województwa Podkarpackiego jest Kamil Radoń z naszej szkoły. Pozostali uczniowie uzyskali również wysokie wyniki. Regulamin Konkursu stanowi, iż do kolejnego etapu awans otrzymuje uczeń, który zdobył ponad 80% punktów. Kamil Radoń uzyskał 55 na 60 możliwych do zdobycia punktów (ok. 92%).

Kolejne zmagania, tym razem na szczeblu wojewódzkim, z udziałem Kamila Radonia, odbędą się 29. marca 2012 roku. Stawką będzie tytuł laureata Konkursu i awans na trzydniowe eliminacje ogólnopolskie do Warszawy.

Jacek Bracik


Sukces Kamila Radonia php-fusion-themes
php-fusion-themes
 5 stycznia 2012 roku uczniowie Gimnazjum:
Izabela Gałuszka
Patrycja Ziemska
Aleksander Gazda
Kamil Radoń

wzięli udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego”. Eliminacje odbyły się w Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Po 120 minutach pracy okazało się, że jednym z najlepszych w skali Województwa Podkarpackiego jest Kamil Radoń z naszej szkoły. Pozostali uczniowie uzyskali również wysokie wyniki. Regulamin Konkursu stanowi, iż do kolejnego etapu awans otrzymuje uczeń, który zdobył ponad 80% punktów. Kamil Radoń uzyskał 55 na 60 możliwych do zdobycia punktów (ok. 92%).
    Kolejne zmagania, tym razem na szczeblu wojewódzkim, z udziałem Kamila Radonia, odbędą się 29. marca 2012 roku. Stawką będzie tytuł laureata Konkursu i awans na trzydniowe eliminacje ogólnopolskie do Warszawy.
    Jacek BracikDodatkowe informacje