Medale w Mielcu i Ropczycach

W 80 Edycji Zawodów Grand Prix Victora w Mielcu w niedzielę 16-02-2014 r. startowali zawodnicy UKS MixTeam z Tarnowca (Eryk Głowacki i Jessica Orzechowicz).

W kategorii uczniów szkół podstawowych (Victor’ek) zawody wygrała Jessica Orzechowicz pokonując starszych kolegów w Mielca i Rzeszowa.

W kategorii kobiet Jessica zajęła 2 Miejsce przegrywając jedynie z zawodniczką z I klasy Gimnazjum.

Wyniki i zdjęcia dostępne są na:

W sobotę 22-02-2014 rozegrany został kolejny Turniej Ogólnopolski zaliczany do punktacji ogólnokrajowej.

W Turnieju w  Ropczycach udział wzięli również reprezentanci UKS MixTeam Tarnowiec: Ola Smalarz, Anna Sawicka, Eryk Głowacki i Jessica Orzechowicz

Tradycyjnie już pierwsze miejsce w grze podwójnej dziewcząt wywalczyła najlepsza para na podkarpaciu: Jessica Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec) / Beata Mycek (Stal Nowa Dęba)

W grze pojedynczej Jessica uplasowała się na 3 Miejscu występując jako najmłodsza zawodnicza tej kategorii wiekowej.

Wyniki oraz zdjęcia Ogólnopolskiego Turnieju w Ropczycach dostępne są również na: