Złoto i 2 x brąz w Ogólnopolskim Turnieju w Ropczycach

        W czasie ferii przedstawiciele UKS MixTeam Tarnowiec rywalizowali w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych i Młodzików, który miał miejsce w Ropczycach 25-01-2014 r. (sobota). Klub z Tarnowca wystąpił w sześcioosobowym składzie: Ola Smalarz, Natalia Jakieła, Anna Sawicka, Jessica Orzechowicz, Eryk Głowacki i Kamil Wyderka.

Łącznie w Turnieju uczestniczyło ponad 50 zawodników i zawodniczek m.in. z Krakowa, Rzeszowa, Przemyśla, Medyki, Gorlic, Niepołomic, Dębicy, Nowej Dęby, Mielca, Dubiecka, Ropczyc, Tarnobrzega, Kolbuszowej, Umieszcza i nasza ekipa UKS’u z Tarnowca. Rozegrano ponad 130 meczów a mecze finałowe rozgrywane były dopiero ok. godz. 21-ej.

       Ponownie swoją dominację w kategorii gier deblowych potwierdził duet: Jessica Orzechowicz UKS MixTeam Tarnowiec / Beata Mycek MZK Stal Nowa Dęba – wygrywając wszystkie swoje mecze bez straty seta co zaowocowało Złotym Medalem. W grze mieszanej i grze pojedynczej także mamy medale – tym razem dwa brązowe. Jessica Orzechowicz z partnerem gry mieszanej (Szymon Maciąg UKS Start Widełka) w meczu półfinałowym przegrali nieznacznie w trzecim secie co dało im trzecie miejsce w Turnieju.

Jak to zwykle bywa partnerki gry deblowej spotkały się - tym razem - w półfinale gier pojedynczych, który zakończył się zwycięstwem starszej o rok Beaty. Ostatecznie Jessica zajęła 3 Miejsce.

       Bardzo dobrze również spisała się Ania Sawicka w grze mieszanej w parze z Olafem Warneckim (Rzeszów), którzy wygrali dwa swoje mecze grupowe i ostatecznie zajęli 6 miejsce w Turnieju.

Zdjęcia z Turnieju znajdują się również na:

https://www.facebook.com/uks.mixteam

https://www.facebook.com/Gmina.Tarnowiec

oraz

http://mixteam.pl/informacja/12

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

 

 

 

 

Dodatkowe informacje