Dzień Nauczyciela

 „Najcenniejszym i najtrwalszym
 podarunkiem, jaki można dać dziecku,
 jest wykształcenie”

11 października 2013 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani dyrektor mgr Urszula Boratyn jak co roku wręczyła wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi Nagrody Dyrektora.

Następnie uczniowie pięknymi wierszami (kl I, II, III, IV, V, VIb ze szkoły podstawowej, oraz I kl gimnazjum) i śpiewem (zespół Kama i Presto) w części artystycznej akademii podziękowali nauczycielom i pracownikom administracji za ich wysiłek i trud włożony w codzienną pracę na rzecz uczniów i szkoły.  

„… no bo trzeba mieć cierpliwość jak aniołów sto, by z uśmiechem przekazywać swoją wiedzę, nauczyciel to potrafi od początku aż do piątku- za to właśnie od nas szóstka się należy!!!..”.- tak miedzy innymi uczniowie dziękowali naszym nauczycielom.

 

 

Dodatkowe informacje