Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów w Ropczycach - 31-08-2013

 Sezon 2013/1014 badmintoniści rozpoczęli 31-08-2013 Krajowym Turniejem Młodzików i Juniorów w Ropczycach (Podkarpacki Festiwal im. Jana Gajdy – Ropczyce 2013). W pierwszym Krajowym Turnieju w nowym sezonie uczestniczyły prawie wszystkie kluby z podkarpacia oraz z Krakowa i Gorlic. Turniej obejmował grupy wiekowe: Młodzików (1-2 kl. Gimnazjum) oraz Juniorów, ale zgodnie z regulaminem PZBad mogły brać udział także dzieci z kategorii niższej czyli ze Szkoły Podstawowej kl. 5-6.

 UKS MixTeam Tarnowiec reprezentowali: Jessica Orzechowicz (kl. 5 SP)  oraz Eryk Głowacki (kl. 2 GM). Udział naszego klubu w Turnieju należy zaliczyć do udanych. Wszystkie mecze nasi zawodnicy grali na wysokim poziomie.

Trzecie miejsce w kategorii gier podwójnych wywalczyła Jessica Orzechowicz wspólnie z partnerką z Rzeszowa Patrycją Domańską. Jessica znakomicie spisała się również w grze pojedynczej zajmując wysokie punktowane szóste miejsce. Nadmienić należy, że Jessica była najmłodszą uczestniczką tego Turnieju i rywalizowała ze starszymi nawet o 3 lata zawodniczkami.

Szczegółowe wyniki dostępne są na:http://www.badminton-rz.pl/

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

Zapraszamy również na: https://www.facebook.com/uks.mixteam

 

 

 

 

Dodatkowe informacje