Nadeszły wakacje…

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 rozpoczęło się o godzinie 800 mszą świętą w sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia. Później w sali gimnastycznej ZSP obyła się uroczysta akademia, podczas której nastąpiła ceremonia przekazania sztandaru Szkoły Podstawowej. 

„Na wakacje, na wakacje – w góry, lasy, czyste wody…”  Takie motto przyświecało tegorocznym absolwentom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tarnowcu. Przygotowali oni piękny program słowno – muzyczny na pożegnanie szkoły. Pani dyrektor uhonorowała najlepszych uczniów nagrodami książkowymi. Złożyła też podziękowania na ręce Rodziców, czynnie uczestniczących w życiu szkoły.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.

Całej społeczności szkolnej życzymy radosnych, bezpiecznych wakacji!

 

Dodatkowe informacje