Sukcesy UKS MixTeam Tarnowiec w sezonie 2012/2013

Dzięki systematycznej pracy dzieci, pomocy i zaangażowaniu Dyrekcji Szkoły, rodziców oraz naszych sympatyków i sponsorów aktywnie spędzamy czas uprawiając sport. Wspólnie wyznaczamy i osiągamy założone cele.

Promujemy szkołę, gminę i nasze okolice. Piszą o nas w prasie oraz na portalach internetowych - również tych o zasięgu krajowym. Wspólnie zdobywamy doświadczenia i uczymy dzieci systematycznej i wytrwałej pracy. Uczymy umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych oraz szacunku dla przeciwnika. Uczymy kultury, sportowej rywalizacji oraz zachowań fair play, na boisku podczas rywalizacji i zawsze poza boiskiem.

Osiągnięcia UKS MixTeam Tarnowiec  w sezonie 2012/2013

Sekcja badminton

1. I Miejsce w grze pojedynczej i podwójnej  oraz Tytuły Mistrzowskie na Mistrzostwach Podkarpacia 2013 (dzieci: rocznik 2002 i młodsze) (Czerwiec 2013)
  2. Czterokrotne I Miejsce na Turniejach Wojewódzkich Żaków (Rzeszów, Rzeszów, Rzeszów Żyraków k. Dębicy) (2012/2013)
  3. I Miejsce na Krajowym Turnieju Żaków o Puchar Gór Świętokrzyskich w Suchedniowie k. Kielc (Luty 2013)
  4. I i II Miejsce na Turnieju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczucinie (styczeń 2013)
  5. I Miejsce na Majowym Turnieju Badmintona w Szymbarku k. Gorlic (Maj 2013)
  6. I Miejsce w grze pojedynczej i podwójnej na Wojewódzkim Turnieju MM w Jaśle (Kwiecień 2013)
  7. II Miejsce w grze podwójnej na Wojewódzkim Turnieju Młodzików w Ropczycach (Czerwiec 2013)
  8. Podwójne V miejsce (gra pojedyncza i podwójna) na Międzynarodowym Turnieju Żaków o Puchar Gór Świętokrzyskich w Suchedniowie k. Kielc (Czerwiec 2013)
  9. 2 x III Miejsca w Turniejach Krajowych Młodzików Młodszych w grze pojedynczej oraz grach podwójnych (Ropczyce, Medyka) (Marzec, Kwiecień 20113)
  10. I i II Miejsce na Turnieju Victora w Mielcu oraz uzyskanie kwalifikacji do Turnieju Głównego Master (Marzec 2013)

Dodatkowo:

Bezkonkurencyjne pierwsze miejsce w rankingu wojewódzkim dzieci oraz wysoka pozycja  w  Generalnej Klasyfikacji Krajowej Młodzików Młodszych (gra pojedyncza i podwójna)

Zwycięstwo w kwalifikacjach oraz udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych w Ostrowie Wielkopolskim

Powołanie i Udział w zgrupowaniach i obozach szkoleniowych kadry wojewódzkiej (Straszęcin, Medyka)

Sekcja piłka nożna

1. II Miejsce chłopców  w „VI Turnieju Noworocznym w Piłce Nożnej Halowej” szkół gimnazjalnych w Jedliczu
  2. III Miejsce. chłopców w „Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Czeluśnicy”,
  3. Turniej z okazji „Dnia Dziecka”: I m. Kl. VI, II m. kl. IV, II m. kl. V w Tarnowcu
  4. I Miejsce. dziewcząt w eliminacjach powiatowych i III m. dziewcząt w eliminacjach wojewódzkich „Turnieju Orlika” o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej w Jaśle

Sekcja piłka ręczna

1. I Miejsce chłopców w powiatowych i III m. w rejonowych zawodach w mini piłce ręcznej  Frysztak,
  2. II Miejsce  dziewcząt w powiatowych zawodach w mini piłce ręcznej w Tarnowcu,
  3. Turniej z okazji „Dnia Dziecka”: I m. kl. IV, II m. kl. VI, III m. kl. V w Tarnowcu

Życzymy wszystkim udanych wakacji 2013.

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec