Akcja "Świąteczna paczka"

Jeżeli chcesz pomóc i możesz się podzielić z innymi, to przyłącz się do akcji "Świąteczna paczka" - to motto przewodnie akcji przedświątecznej zbiórki żywności, jaka miała miejsce na terenie Zespołu Szkól Publicznych w Tarnowcu.

Celem akcji było niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Zastawiony stół wigilijny dla większości z nas jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Jednak wielu nie może sobie na niego pozwolić, dlatego przeprowadzono akcję, by pomóc potrzebującym godnie spędzić święta.

Dzięki zbiórce żywności przygotowano ok. 20 paczek zawierających podstawowe produkty żywnościowe, głównie artykuły o przedłużonym terminie przydatności do spożycia. Akcja trwała od 5 do 16 grudnia 2011 roku. Organizatorzy akcji – Szkolne Koło PCK oraz pedagog szkolny składają serdeczne podziękowania  całej społeczności szkolnej za ofiarność, dobre serce i chęć dzielenia się z innymi.

B.Kucharczyk

Dodatkowe informacje