Gminny Konkurs z Języka Angielskiego rozstrzygnięty!

20 marca 2013r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs z Języka Angielskiego dla Gimnazjów zorganizowany przez p. mgr Iwonę Michnę. W konkursie wzięli udział uczniowie z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim oraz z Gimnazjum w Tarnowcu.
Zwyciężczynią konkursu okazała się uczennica naszej szkoły Zuzanna Sikora, II miejsce zajął Jakub Bukry, III miejsce ex aequo Kinga BućkoAdrian Głowacki.

Po zakończonym konkursie uczestnicy konkursu integrowali się przy wspólnym poczęstunku oraz rozmowach. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia w postaci książeczek z serii Readers oraz dyplomy uczestnictwa.

Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Informacja z ostatniej chwili.

11 marca 2013r. pięcioro uczniów z naszego Gimnazjum wzięło udział XI EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW POD PATRONATEM STAROSTY JASIELSKIEGO pt. ON – THE – ROLL 2013 zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Jaśle. Spośród ponad 70 uczestników tegoż konkursu dwoje z naszych uczniów otrzyma wyróżnienia. Są to Zuzanna Sikora - za zajęcie 5 miejsca i Jakub Bukry - za zajęcie 10 miejsca.
GRATULUJEMY.