Gminny Konkurs z języka angielskiego 2013

GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2013

Cele konkursu:

*Rozbudzenie i rozwijanie zainteresowania językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych.
*Integrowanie środowisk edukacyjnych gminy.
*Stworzenie płaszczyzny zdrowej rywalizacji.
TERMINY: Zgłoszenia – do 15 marca - konkurs – 20 marca

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla zdolnych uczniów klas III gimnazjów gminy Tarnowiec.

2. Organizatorem konkursu jest:
Zespół Szkół Publicznych
   38-204 Tarnowiec 330

3. Konkurs koordynuje mgr Iwona Michna.

4. Konkurs odbędzie się dnia 20 marca 2013 r. w Zespole Szkół Publicznych w godz. 11.00–11.45.

5. Zainteresowane gimnazja proszone są o przekazanie do dnia 15 marca informacji o zgłoszeniu swoich uczniów na adres szkoły, bądź drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

6. Każda szkoła nie zgłasza więcej niż trzech uczniów z oddziału (imiennie).

7. Konkurs ma charakter jednorazowego testu (45 minut), składającego się z dwóch części: gramatycznej oraz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych punktowanych w systemie 0/1.

8. Pytania układane są w oparciu o obowiązujące programy nauczania języka angielskiego oraz zajęcia pozalekcyjne.

9. Na podstawie liczby zdobytych punktów przyznaje się nagrody i tytuł laureata.

10. Wyniki konkursu są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.