Krajowy Turniej Młodzików Młodszych - Turniej Żaków o Puchar Gór Świętokrzyskich w Suchedniowie k/Kielc

Areną zmagań najlepszych badmintonistów w niedzielę 24-02-2013 r. był Suchedniów w województwie Świętokrzyskim. Wśród licznych ekip zawodników z kilkunastu klubów m.in. z Warszawy, Krakowa, Kielc, Białegostoku, Łodzi, Szczucina, Nowej Dęby,…. obecna była również jednoosobowa przedstawicielka UKS „MixTeam” z Tarnowca uczennica IV klasy Jessica Orzechowicz.

Jessica w swojej kategorii rozegrała łącznie pięć meczów wygrywając wszystkie w dwóch setach i bez straty seta wygrała Turniej o Puchar Gór Świętokrzyskich.

W tygodniu poprzedzającym Turniej Świętokrzyski Jessica razem z Erykiem uczestniczyli w 5-cio dniowym obozie szkoleniowym w Medyce k. Przemyśla, gdzie pod opieką doświadczonych trenerów doskonalili swoje umiejętności techniczne.

Jessica obecnie jest najlepszą zawodniczką w swojej kategorii w województwie podkarpackim a zwycięstwem w Turnieju w Suchedniowie udowodniła również, że wygrywa z zawodniczkami z innych województw.

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

 

Dodatkowe informacje