VI Turniej Noworoczny w Piłce Nożnej Halowej

Dnia 06 lutego 2013 r. uczniowie Gimnazjum w Tarnowcu reprezentujący również UKS „MixTeam” Tarnowiec w składzie: Radosław Kania, Dawid Mikołajewicz, Jakub Wyderka, Kamil Mastej, Kamil Sekunda, Grzegorz Tryniecki i Kamil Halerz uczestniczyli w „VI Turnieju Noworocznym w Piłce Nożnej Halowej” zajmując II miejsce.

Turniej został zorganizowany w hali GOSiR w Jedliczu przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. W turnieju uczestniczyli uczniowie reprezentujący następujące szkoły: Gimnazjum Świerzowa Polska, Gimnazjum Kopytowa, Gimnazjum Potok, Gimnazjum Tarnowiec.

Wyniki zawodów:

Gimnazjum Tarnowiec – Gimnazjum Kopytowa              3:2

Gimnazjum Tarnowiec – Gimnazjum Świerzowa             1:3

Gimnazjum Tarnowiec – Gimnazjum Potok                    7:0

Klasyfikacja końcowa:

   1. Gimnazjum Świerzowa,
   2. Gimnazjum Tarnowiec,
   3. Gimnazjum Kopytowa,
   4. Gimnazjum Potok.

     

    Dodatkowe informacje