Sukcesy uczniów w konkursach przyrodniczych

Foto          W tym roku wiosna obfitowała w szereg osiągnięć naszych uczniów. Cieszymy się i jesteśmy z nich bardzo dumni.

          29 maja odbył się III Wojewódzki Konkurs Historyczno – Chemiczny „Z IGNACYM ŁUKASIEWICZEM NA TY” w ZSM nr 3 w Jaśle. Trzyosobowy zespół chłopców w składzie: Jan Mioduszewski, Dawid Sanocki, Krzysztof Szajnicki uzyskali I miejsce. 

          W naszej szkoleodbyła się również Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS, w której wzięli udział uczniowie klas od 4 do 8 z przedmiotów: przyroda, biologia i geografia. Michał Mioduszewski, uczeń klasy 5a, otrzymał tytuł laureata za zajęcie 14 miejsca z biologii, natomiast Jakub Marek, uczeń klasy 7a, otrzymał tytuł laureata  za zajęcie 15 miejsca z geografii.

          Ponadto 23 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale XVI Konkursu Geograficznego „Odkryj Europę”, organizowanego przez Podkarpacką Fundację Rozwoju „Beskid” dla szkół podstawowych powiatu jasielskiego. W ciągu godziny zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi geografii Europy. III miejsce i tytuł laureata wywalczył Krzysztof Szajnicki, uczeń klasy 7b.

          Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dodatkowe informacje