Uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego.

Foto      Pod koniec pierwszego semestru chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach ogólnopolskich “EDI Pingwin” oraz “Orzeł Języka Angielskiego”.

W pierwszym z nich uczeń klasy Va Igor Kaczorowski uzyskał tytuł laureata zajmując 9 miejsce w kraju. Warto nadmienić, że sześciu uczniów uzyskało wysokie wyniki zajmując miejsca w drugiej dziesiątce. Byli to: Wiktor Krówka, Oliwia Kozicka i Wiktoria Lawera z klasy Va, Zuzanna Szczypińska z klasy VIb oraz Zuzanna Halerz i Szymon Lula z VIIa. 

W konkursie Orzeł Języka Angielskiego dwóch uczniów zdobyło tytuł laureata. Szymon Ciepiela z klasy IV zdobył tytuł laureata 3. miejsca w kraju a Borys Wierzbicki z Va - tytuł laureata 20. miejsca w Polsce.

Konkursy w szkole przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego panie Iwona Michna i Joanna Kilarska.

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Dodatkowe informacje