Dzień Kobiet 2024.

Foto        „Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

Dzień Kobiet na stałe wpisał się do kalendarza szkolnego. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. 

      W nawiązaniu do święta kobiet, samorząd uczniowski przygotował gazetkę tematyczną prezentującą znane polskie kobiety. Na gazetce znalazły się również życzenia dla pań pracujących w szkole, jak również dla wszystkich uczennic.

       Szczególnego uroku temu marcowemu dniu dodały kolorowe opaski, kapelusze i wianki, w które przystrojone były głowy naszych wspaniałych Pań.

Samorząd Uczniowski

 

Dodatkowe informacje