Innowacja pedagogiczna „Bliżej natury”

Foto

          Wspólnym mianownikiem innowacji pedagogicznej „Bliżej natury” i projektu „Miododajni architekci wśród drzew” jest działanie. Łączą one w sobie miłość do przyrody, kreatywność, zaangażowanie, wspólną pracę, pozyskiwanie nowych umiejętności, działanie w terenie.

          Jesienią, w listopadzie, wraz z grupą młodzieży udało nam się posadzić tulipany. Mamy nadzieję, że wiosną będziemy cieszyć się pięknem ich kwiatów. 

         Zimą, w styczniu, kiedy temperatury znacznie spadły, a śnieg pokrył szczelnie ziemię, kilka klas podjęło się wykonania kul lub dzwonków dla ptaków. Dziękujemy klasom: 1b, 2a, 4, 5a, 7a, 7b, 8 za zaangażowanie na rzecz ptaków zimujących w Polsce, a pozostałym grupom, że pozostają w gotowości do działania.

          Na wiosnę planujemy kolejne wyzwania. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w terenie.

Dodatkowe informacje