Konkurs biblioteczny „Misie, Miśki i Misiaczki…” rozstrzygnięty…

Foto        W ramach szkolnych obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia został zorganizowany III Konkurs Biblioteczny „MISIE, MIŚKI I MISIACZKI…”  W tym roku chętni uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania Opaskę z Misiem, a uczniowieklas drugich i trzeciej pracę plastyczną Miś- czytelnik.

Prace konkursowe podzielone na grupy klasowe oceniło Jury w składzie: p. Maria Kotulak,  p. Joanna Kilarska, p. Katarzyna Świątek- Fryc, p. Marta Kapała, p. Katarzyna Sanocka.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce – Julia Twaróg

II miejsce – Róża Betlej

Kacper Zięba

III miejsce – Laura Sanocka

Maja Zych

Alicja Dłuska

I miejsce –  Maja Wójcik

II miejsce – Oliwia Gronkiewicz

Lena Pawlaczyk

Jeremiasz Dziędzioł

III miejsce- Maja Czekańska

I miejsce –  Jakub Koszyk

II miejsce – Zofia Kołbuc

Eryk Dzik

III miejsce – Julia Myśliwiec.

Gabriela Zych,

IV miejsce – Emilia Krówka

Wyróżnienia otrzymali: Miłosz Gogola, Anastazja Kogut, Maja Soboń, Kacper Garbacik, Zofia Gruszkoś, Daria Kusz, Oliwier Drożdż, Magdalena Nalepa, Lena Petka, Paweł Garbarz, Karol Wojdyła, Wiktoria Radoń, Emilia Murdzek, Szymon Jaworski, Maciej Dubiel, Ignacy Betlej, Szymon Skiba, Szymon Lisowiec, Kacper Hap, Alan Kuźniarowicz, Alan Wiśniowski.

W konkursie wzięli również udział: Michał Gąsior, Jessica Biel- Stopa, Nataniel Podrazik.

Wszyscy uczestnicy odbierali dyplomy i nagrody z rąk Pani wicedyrektor Marii Kotulak i p. Edyty Koszyk. Nagrody książkowe zostały ufundowane przez Gminę Tarnowiec, skrzaty przez Radę Rodziców SP Tarnowiec, a czapki – Kubuś Puchatek przez Organizatora konkursu – Edytę Koszyk.

A na zakończenie konkursu nie mogło zabraknąć czegoś słodkiego… i obietnicy ze strony uczniów, że o Misiach lub swoim Misiom będą czytali.

Wszystkim Uczestnikom GRATULUJEMY!!!