Bajkowa wizyta w Przedszkolu w Tarnowcu.

Foto       Kubuś Puchatek zaprosił Myszkę Minnie (p. Magdalena F.- GBP Tarnowiec) oraz Pana Kleksa (Wiktora K. z kl. Va) i 31 października wyruszyli z bajkową misją do Gminnego Przedszkola w Tarnowcu. Bajkowa misja była ściśle związana z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek obchodzonym 5 listopada. 

Przedszkolaki podzielone na dwie grupy: Gumisie i Krasnale oraz Skrzaty i Smerfy chętnie spotkały się z Kubusiem Puchatkiem i Jego Gośćmi. Rozmowy o czytanych bajkach w przedszkolu i w domu oraz super odpowiedzi na zagadki Pana Kleksa dotyczące znajomości bajek były wielką radością, niczym słodki miodek dla Kubusia Puchatka i Myszki Minnie. Na dalsze świętowanie Dnia Postaci z Bajek Przedszkolaki otrzymały pakiety z rebusami, łamigłówkami, kolorowankami… Same zaś ochoczo obiecały, że będą prosić swoich rodziców, dziadków o czytanie im bajek.

Trzymamy kciuki, bo wie Kubuś, Myszka i Pan Kleks, że wspólne czytanie książek w rodzinie to jedna z lepszych rzeczy, jaką można podarować dziecku dla jego wszechstronnego rozwoju.

 

Dodatkowe informacje