Złoto i srebro dla uczniów z ZSP w Tarnowcu na Turnieju w województwie małopolskim

Uczniowie  naszej szkoły: Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki  po raz pierwszy uczestniczyli w rywalizacji najlepszych badmintonistów na Turnieju Badmintona w Szczucinie (woj. Małopolskie) 06-01-2013 r.

Jessica zajęła pierwsze miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii (III-IV kl. SP). Rozegrała łącznie 4 mecze i wszystkie wygrała w dwóch setach deklasując rywalki z województwa małopolskiego (Kraków, Szczucin, Tarnów,..).

Eryk rywalizację w swojej kategorii zakończył na drugim miejscu.

Cały dochód (wpisowe) z tej sportowej imprezy organizatorzy przekazali na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak widać na załączonych zdjęciach zawodnicy rywalizowali „z czerwonym serduszkiem” na koszulce.

W kategorii Open uczestniczyli także trenerzy UKS’u z Tarnowca. W tej kategorii również puchar i srebrny medal przypadł dla UKS’u z Tarnowca.

Tak, więc przedstawiciele najmłodszego podkarpackiego UKS’u z Tarnowca udanie rozpoczęli rok 2013 przyłączając się jednocześnie do akcji WOŚP.

Nasi zawodnicy na co dzień doskonalą swoje umiejętności w sekcji badmintona UKS „Mixteam”  przy ZSP w Tarnowcu, który swoją działalność zainaugurował w listopadzie ubiegłego roku. Warto nadmienić również, że Jessica już dwukrotnie wywalczyła mistrzostwo województwa podkarpackiego i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce na liście klasyfikacyjnej w swojej kategorii w województwie podkarpackim.

Wszystkich chętnych, a szczególnie dzieci z klas 3-5 naszej szkoły zapraszamy do zajęć w sekcji badmintona.

Informacje dodatkowe na stronie www.zstarnowiec.eu oraz www.tarnowiec.eu. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub https://www.facebook.com/uks.mixteam.

Informacji o zapisach do sekcji piłki ręcznej i nożnej udzielają nauczyciele WF mgr Jacek Barzyk i mgr Janusz Drabik

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec