Powiatowe zawody w Mini Piłkę Ręczną.

Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu był organizatorem Powiatowych Zawodów w Mini Piłkę Ręczną dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 19.12.2012 r.

 

W kat. chłopców wystąpili reprezentanci czterech szkół (SP Tarnowiec , SP 2 Jasło, SP Skołyszyn, SP Łubno Szlacheckie), natomiast w kategorii dziewcząt wystąpiły reprezentantki trzech szkół (SP Tarnowiec, SP Łubno Szlacheckie, SP 2 Jasło). Po zaciętych i wyrównanych meczach Mistrzami Powiatu Jasielskiego zostali chłopcy z Tarnowca oraz dziewczęta reprezentujące SP 2 Jasło.

Wyniki przedstawiają się następująco:

kat. Chłopcy
1 SP Tarnowiec
2 SP 2 Jasło
3 SP Skołyszyn
4 SP Łubno Szlacheckie

kat. Dziewczęta
1 SP 2 Jasło
2 SP Łubno Szlacheckie
3 SP Tarnowie

Chłopcy z Tarnowca jako zwycięzcy, będą reprezentować Powiat Jasielski na zawodach Rejonowych, które odbędą się w lutym we Frysztaku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP Tarnowiec wystąpił w następującym składzie :Łukasz Lepucki, Adam Jasiński, Albert Dubiel, Mateusz Wojnar, Gabryś Świstak, Jakub Michalski, Jakub Łuszcz, Albert Niedziałkowski, Tomasz Lawera oraz Albert Sanocki. Zawodnicy ci na co dzień trenują w UKS "Mixteam" Tarnowiec w sekcji piłki ręcznej.

Dodatkowe informacje