AKCJA "ZGRANA KLASA”.

Foto     W obecnym roku szkolnym Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję pod hasłem „Zgrana klasa”, której celem było zintegrowanie uczniów poprzez udział we wspólnych zabawach, inicjatywach i uroczystościach organizowanych na terenie naszej szkoły. Były to akcje takie jak – Dzień Chłopaka, czyli założenie przez chłopców kolorowych krawatów lub muszek, niekoniecznie do koszuli, Mikołajki, Spotkanie Wigilijne, czyli świąteczny wystrój klasy, drzwi, ubiór w świąteczne motywy, akcja „Czapka Mikołaja zwalnia z pytania”, Walentynki i wiążący się z tym dniem wystrój klasy oraz czerwono – różowe stroje, Dzień Kobiet, czylikobiece ubrania – spódniczki i sukienki, 1 Dzień Wiosny – wiosenny wystrój klasy.

Przy ocenie brana była pod uwagę ilość przygotowanych strojów czyli liczba osób, które zaangażowały się w zabawę oraz pomysłowość, wkład pracy i samodzielność wykonanych dekoracji. 

W akcji wzięły udział wszystkie klasy i również wszystkie uzyskały tytuł „Zgranej klasy”. W kategorii klas I – III największą liczbę punktów uzyskała klasa Ia, a wśród klas IV – VIII klasa VIb. Wszystkie klasy otrzymały słodkie upominki, a zwycięskie Nagrodę Specjalną, którą był wyjazd do kina Helios na film „Super Mario Bros”.

16 czerwca uczniowie klas Ia i VIb, pod opieką wychowawców – pani Barbary Stec i pani Ewy Żebrackiej, zamiast w szkolnej ławce mogli zasiąść w kinowych fotelach.

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Samorząd Uczniowski dzięki funduszom zebranym między innymi w czasie słodkiego kiermaszu.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI
I GRATULUJEMY KLASOM UZYSKANYCH WYNIKÓW!!!


Dodatkowe informacje