Dzień Dziecka 2023.

Foto    1 czerwca, jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. W Polsce Międzynarodowy Dzień Dziecka świętowany jest od 1950 roku. Dzieci są naszą przyszłością, a Dzień Dziecka stanowi idealną okazję nie tylko do świętowania ale również promowania działań, dzięki którym możemy zbudować lepszy świat.

 W naszej szkole był to dzień bez lekcji, pełen radości i atrakcji dla dzieci. W klasach I – III zorganizowano dzień bajkowy oraz gry i zabawy zespołowe, a w klasach IV – VIII uczniowie mogli wybrać dowolną aktywność wg swoich upodobań. Zorganizowano sale filmowe, turniej FIFA , turniej szachowy, gry planszowe oraz rozgrywki sportowe. Rodzice natomiast przygotowali pyszny poczęstunek - kiełbaski z grilla, za który serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również naszemu absolwentowi – Ksaweremu Forcowi, za pomoc w przeprowadzeniu turnieju szachowego.

Dodatkowe informacje