I Powiatowy Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Jasielskiego.

Foto      W Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach w dniu 23.04.2023 r. na strzelnicy wirtualnej odbył się I Powiatowy Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Jasielskiego dla szkół podstawowych z powiatu Jasielskiego. Do turnieju zgłosiło się 15 szkół, które rywalizowały w kategorii dziewcząt i chłopców na dystansie 25 m. Zawodnicy strzelali do tarczy TS-2 z karabinków M4A1.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie zajmując następujące miejsca: Julia Pawłowska II m. (78 pkt), Wiktor Lisowiec I m. (84 pkt.) i Andrzej Jarecki III m. ( 83 pkt.).

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Tarnowcu (245 pkt),II miejsce - Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeluśnicy(229 pkt), natomiast III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle(209 pkt).

Relacja z zawodów w iTV Południe – RELACJA

Dodatkowe informacje