Kartka z kalendarza.

Foto      22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym roku zaprosiliśmy naszych uczniów do pięciu wyzwań:

- wycieczki z zadaniem;
- oszczędzania energii;
- podlewania roślin doniczkowych oraz stworzenia grup „klasowych botaników”;
- propozycji działań na rzecz naszej planety;
- spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, by być „bliżej natury” i zachwycić się pięknem przyrody.

W ramach akcji „Zgrana klasa”, w poniedziałek 24 kwietnia, cała społeczność szkolna zielonym strojem uczciła święto naszej planety. Klub Ekologa również przyłączył się do obchodów Światowego Dnia Ziemi. Czwartoklasiści samodzielnie poszukiwali informacji i stworzyli własną gazetkę ścienną. Starsi uczniowie zaś rozpoczęli prace nad poszerzeniem łąki kwietnej.

Wraz z nastaniem wiosny podziwiamy piękno roślin, które posadziliśmy jesienią, a teraz rozkwitają na naszych oczach. Zapraszamy do fotorelacji.