Gminny Turniej w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt klas IV - VI.

Foto    Dziewczęta z kl. VI w Tarnowcu uczestniczyły w gminnych zawodach sportowych w mini piłce siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci, które zostały zorganizowane w dniu 21.03.2023 r. przez Szkołę Podstawową w Łubnie Szlacheckim.

W zawodach brały udział drużyny dziewcząt z Łubna Szlacheckiego, Czeluśnicy, Umieszcza, Roztok oraz drużyna z Tarnowca w następującym składzie: Milena Lawera, Sylwia Smyka, Elisa Garzi Cosentino, Patrycja Radoń, Zuzanna Halerz. Nasza drużyna wygrywając w swojej grupie z NSP Roztokami zakwalifikowała się do meczu finałowego a następnie uległa drużynie z SP Łubna Sz. i ostatecznie zajęła II miejsce.

Wyniki zawodów:

 Tarnowiec – Roztoki                  2:1

Łubno Sz. Czeluśnica               2:0

Tarnowiec – Łubno Sz.              0:2

Łubno Sz. – Umieszcz                2:0

Czeluśnica - Umieszcz                0:2

Umieszcz – Roztoki                    2:0

Klasyfikacja turnieju:

I m.     Łubno Szlacheckie

II m.    Tarnowiec

III m.   Umieszcz

IV m. Roztoki

V m.    Czeluśnica

 

Dodatkowe informacje