Innowacja artystyczna klasy III "Mój talent, moja pasja" - świat klocków lego.

Foto    23 marca uczeń klasy III a Piotruś Gawron zachwycił wszystkich zaproszonych gości swoją niezwykłą kolekcją klocków LEGO. Piotr nie tylko kolekcjonuje najnowsze komplety klocków. On składa je dokładnie, poświęcając temu fascynującemu zajęciu wiele godzin, a potem - wprawia zbudowane maszyny w ruch, używając do tego specjalnych programów komputerowych. Piotruś poznaje dzięki temu kodowanie, które sprawia mu dużą przyjemność.

Czwartkowy pokaz Piotrusia wzbudził wiele emocji. Dzięki pomocy Mamy i brata Fabianka wszystkie maszyny lego działały bez zarzutu, a Piotr chętnie demonstrował swoje umiejętności i odpowiadał na pytania. Mamie i Bratu dziękujemy za pomoc, a Piotrusiowi życzymy wielkich sukcesów konstruktorskich!

Prezentacja

 

Dodatkowe informacje