Przedstawienie jasełkowe dla przedszkolaków i rodziców.

FotoPrzedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów drugiej klasy mieli okazję zobaczyć nie tylko uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podczas Wigilii, ale także odwiedzający nas przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Tarnowcu.
Z początku mali goście z zainteresowaniem, ale i z nieufnością przyglądali się bajkowym postaciom zmierzającym do szopki, jednak już po chwili nie straszny był im kudłaty wilk, a zła i okrutna Baba Jaga okazała się przyjazna i tak jak oni lubiąca słodycze. Natomiast wesołe krasnoludki wprawiły ich w doskonały nastrój.

W tym samym dniu po południu mali aktorzy wystąpili dla rodziców, którzy również zachwycali się zdolnościami aktorskimi i muzycznymi swoich pociech i chyba w myśl powiedzenia, że muzyka łagodzi obyczaje następująca po przedstawieniu wywiadówka przebiegła znacznie łagodniej.

Całość uświetnił szkolny zespół wokalny Kama i trio instrumentalne. Występ przebiegał pod czujnym okiem pań: Marty Kapały, Katarzyny Sanockiej, Alicji Graseli oraz księdza Pawła Smolenia i stanowił część projektu „Z kulturą mi do twarzy”.