Innowacja pedagogiczna „Moja pasja to ja”.

Bo to jest taka moja muzyka.
Język angielski przepustką do przyszłości.

12 stycznia uczniowie klasy 3 a zaprezentowali kolejny pokaz swoich umiejętności i talentów, którym poświęcają się szkole i poza nią. Najpierw wystąpili uczniowie, których pasją jest nauka języka angielskiego: Emilia Gunia, Anita Sajdak, Lena Pietrzak, Maja Dobosz, Piotr Gawron, Nathan Gajda, Paweł Sanocki, Antoni Trybus.  Pod opieką pani Joanny Kilarskiej przedstawili oni krótkie, zabawne przedstawienie o tematyce świątecznej, prezentując świetny poziom znajomości języka angielskiego. O podkład muzyczny zadbał uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej Błażej Żurad, grający na keyboardzie.

Po przedstawieniu Błażej, jego koleżanka Anita Sajdak i kolega Szymon Ciepiela zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, dając krótki, lecz niezwykle piękny koncert na instrumentach klawiszowych. Wszystkim naszym zdolnym uczniom bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi talentami i gratulujemy osiągnięć!

 Film 1 

 Film 2 

 Film 3 

 Film 4 

 

Dodatkowe informacje