Mikołaj w szkole.

Foto  „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie
Każde dziecko z prezentów się  „

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Szkoły Podstawowej w Tarnowcu.

Dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały dźwięków dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się już nikt inny jak tylko Święty Mikołaj ze swoja świtą: elfami, aniołkiem i diabełkiem. Oprócz pełnego prezentów worka przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i dobrego słowa. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim osobiście wręczył prezenty- dla każdego coś dobrego: zabawki, słodkości, zaproszenia do kina lub kręgle.

W tym wyjątkowym dniu cała społeczność szkolna przyłączyła się do mikołajkowej edycji akcji „Zgrana Klasa” - ubiór z czerwonym lub świąteczno/zimowym motywem. Dodatkowo uczniowie chodzący w mikołajkowych czapeczka nie byli pytani.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów, a niektórzy z nich już nie mogą się doczekać spotkania z Mikołajem w przyszłym roku. 

 

Dodatkowe informacje