Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Forget-Me-Not” pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”.

23 listopada w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego „Forget-Me-Not”, w którym udział wzięło dziesięciu uczniów z klasy VI a i obu klas ósmych. Konkurs ten jest wyjątkowy, ponieważ uczniowie przygotowywali się do niego mając do dyspozycji przygotowane przez organizatora materiały: opowiadanie, sentencje oraz współczesne piosenki. Następnie przystąpili do testu, w którym sprawdzona była ich wiedza z tych materiałów. Pięciu uczniów uzyskało wysokie wyniki oraz otrzymało dyplomy uznania. Są to: Zuzanna Halerz i Szymon Lula z kl. VIa, Julia Kowalczyk i Róża Soboń z kl. VIIIa oraz Wiktor Lisowiec z kl. VIIIb.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunowie: J. Kilarska i I. Michna