Konkurs Biblioteczny „Misie, Miśki i Misiaczki…” rozstrzygnięty…

Foto  W ramach szkolnych obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia i 60-tych urodzin Misia Uszatka został zorganizowany II Konkurs Biblioteczny „MISIE, MIŚKI I MISIACZKI…”  W tym roku uczniom klas I-III bibliotekarka p. Edyta zaproponowała do wykonania  Opaskę z Misiem… Prace konkursowe podzielone na grupy klasowe oceniło Jury w składzie: p. Joanna Walczak, p. Alicja Grasela, p. Joanna Kilarska. 

WYNIKI KONKURSU:

Klasy I

I miejsce –  Igor Juszczyk

II miejsce – Magdalena Nalepa

IIImiejsce – Lena Pawlaczyk

                    Oliwia Gronkiewicz

IV miejsce – Jeremiasz Dziędzioł

                     Paweł Garbarz

 Klasa II

I miejsce – Jakub Koszyk

II miejsce – Patrycja Stygar

III miejsce – Ignacy Betlej

IV miejsce – Antonina Dubiel

V miejsce – Zofia Kołbuc

Klasa III

I miejsce – Lena Pietrzak

                  Piotr Gawron

II miejsce – Błażej Żurad

III miejsce – Antoni Trybus

                    Jagoda Lisowiec

Wyróżnienia otrzymali: Julia Petka, Karol Wojdyła, Milena Kupka, Maja Wójcik, Piotr Bałon, Szymon Skiba, Szymon Lisowec, Wiktoria Drozd, Sebastian Tokarz, Nikola Lidwin, Oliwier Lula, Alan Kuźniarowicz, Wiktoria Lidwin, Anita Sajdak, Alan Antoszek.

W konkursie wzięli również udział: Paulina Zychowicz, Paweł Sanocki, Maja Dobosz, Michał Ziemski, Gabriela Zych, Julia Myśliwiec.

Wszyscy uczestnicy w swoich opaskach – 25 listopada - odbierali dyplomy i nagrody z rąk Pani dyrektor Urszuli Boratyn i p. Edyty Koszyk. Nie mogło też zabraknąć czegoś słodkiego… i obietnicy ze strony uczniów, że o Misiach lub swoim Misiom będą czytali. Opaski pięknie prezentowały się na  Wykonawcach, a później wszyscy mogli podziwiać 43 Opaski z Misiem na korytarzu szkolnym.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!

 

Dodatkowe informacje