Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu „Jesienią góry są najszczersze”.

Foto    29 listopada 2022 r. w siedzibie Centrum Innowacji Miejskich Urban Lab w Rzeszowie odbyła się gala wręczenia nagród VI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Jesienią góry są najszczersze”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie, a patronat nad nim sprawowali: Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa i Podkarpacki Kurator Oświaty.

Uczeń naszej szkoły Michał Sanocki z  klasy Va otrzymał wyróżnienie w kategorii plastycznej, wykonując wspaniałą i oryginalną pracę malarską o w/w tematyce.

Michał otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Sukces naszego ucznia jest wart  podkreślenia, gdyż konkurs ten o skali wojewódzkiej cieszy się dużą popularnością wśród podkarpackich szkół podstawowych i średnich.
W tym roku była do niego rekordowa ilość zgłoszeń: 274 szkoły, a z nich 1430 uczniów uzdolnionych muzycznie, plastycznie lub fotograficznie.

Serdecznie gratulujemy Michałowi i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej!